Teşhir Ürünü Nedir?

 

*Ürünü sipariş etmeden önce teşhir ürünü istemiyorsanız, lütfen bildiriniz. Son ürün teşhir ürünü ise tarafınıza mesaj gönderilecektir. 

*Teşhir ürünü, ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize tanıtmak, fiziksel mağazamızda özelliklerini uygulamalı olarak göstermek için açılmış orijinal kutusu olmayan ürünlerdir.

*Ürünler ikinci el değildir. Faturalı, garantili ve %100 orijinal ürünlerdir.

*Ürünün çiziklerini ve/veya kusurlarını (varsa) görmek isterseniz buraya tıklayarak WhatsApp müşteri temsilcimizden ürünün adını veya linkini göndererek teşhir fotoğraflarını isteyiniz.

*Herhangi bir teşhir ürünü almaya karar verdiyseniz buraya tıklayarak teşhir ürünü indirim kodunuzu isteyin. Teşhir indirim kodu, üründen ürüne değişerek maksimum %30'a varan bir indirim sağlayacaktır. Bu indirimi Baby Gross belirler.

*Teşhir ürünlerinde iade veya değişim durumlarında kargo ücretlerini müşteri öder. Kargo gönderilmeden vazgeçme durumunda herhangi bir ücret ödenmez.

*Teşhir ürünleri tarafımızca (herhangi bir kiri varsa) özenle temizlenip paketlenip maksimum 3 iş günü içerisinde tarafınıza gönderilmektedir.