Baby Gross Hakkında

 

 
Baby Gross, bir anne ve bebeğinin;
Doğum öncesi, doğum sonrası ve bebeğin gelişim dönemindeki tüm ihtiyaçlarını sizlere sunduğu sağlıklı ürünler, kaliteli hizmet anlayışı, uygun fiyatlar, kampanyalar ve satış sonrası desteği ile karşılayan bir e-ticaret kuruluşudur.
 
Sayfamızda bulunan binlerce marka ve orijinal ürünü, titizlikle ve seçici davranarak seçiyoruz. Güven,sağlık ve kalite anlamında standartları yüksek olan ürünler sayfamızda yerini alabiliyorken, özellikle bir ürünü sırf “Marka” diyerek almıyoruz, test ediyor ve gözlemliyoruz. Unutmayın ki, bebekleriniz sizin için olduğu kadar bizim için de değerli, bu sebepten dolayı kendi bebeklerimizde kullanmadığımız herhangi bir ürünü sayfamızda göremezsiniz. Siz değerli anne ve babalarımızın istekleri doğrultusunda ürün yelpazemize istenilen ürünleri en kısa sürede tedarikçi ortaklarımızdan temin ediyor, kontrolünü sağlıyor ve sayfamızda satışa sunuyoruz.

Peki Biz Kimiz?

2010 yılı itibariyle perakende sektöründe hizmet vermeye başlayan firmamız 2011 yılı itibariyle internet e-ticaret pazarlama ağını siz değerli müşterilerimize daha kaliteli güvenilir ve hızlı hizmet verebilmek için kurmuştur.
Satış sonrasında devam eden desteği ile müşteri memnuniyetini kazanmıştır.

 

''Bebeğim için en iyisi "

 
Saygılarımızla
Bebe Market Sağlık Ürünleri Tekstil Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi

 

Baby Gross